38.200₺

Mükemmel Durumda,Sıfır Lastik, Highway Hawk Egzoz, Full Aksesuar

Motor Detayları
Marka Honda
Tür Cruiser
Bulunduğu İl İzmir
Silindir Sayısı Çift Silindir
Model VT 750 C Shadow
Kilometre 38100 km
Vites Manuel
Renk Siyah
Motor Gücü 51 - 75 hp
Zamanlama Tipi 4 Zamanlı
Yıl Uygulanamaz
Soğutma Su
Motor Hacmi 651 - 1000 cm3
Kayıtlı 21/11/2017
Tarih Uygulanamaz
Stok ID 2546
Özellikler
  • Arka Bagaj
  • Xenon Far
  • Çanta Sistemi ( Üçlü )
  • Çift Ayak
  • Ön Cam
  • Ön Koruma Barı
  • İmmobilizer
Satıcı Notu

Motorum orijinal 38.100 km’de . 22 Nisan 2019 tarihinde ağır bakımdan çıkmıştır.

Sıfır Metzeller dış lastikler, Heidenau iç lastikler takılmıştır. Lastikler 2018 yılı sonu üretimlidir, internette satılan 7 yıl depoda beklediği için ucuz olan lastiklerle kıyaslamayınız.
Bakımda yağ, yağ filtresi,buji,hava filtresi,amotisör keçeleri,arka fren balatası, fren hidrolikleri, diferansiyel yağı, antfiriz değişimi yapılmış, lastikler ile birlikte 4000 TL harcanmıştır. Faturaları mevcuttur. Motorumun şu anda bir kuruş masrafı yoktur.
4700 TL değerinde Highway Hawk egzoz vardır, sesi müthiştir, susturucusu boşaltılan egzozlar ile karıştırmayınız. Ses çıksın diye egzozun içinin boşaltılmasının subap sorunu çıkardığı da aklınızda bulunsun.Video da rölantide çalışma sesi mevcuttur. 1000 TL den fazla değeri olan orjinal egzozu da alıcıya verilecektir
Deri yan çantaları, krom koruma demiri, tur camı tarafımdan takılmıştır, yeni palet basamak takılmıştır. Son olarak Choppers Home dan boğa şekilli paslanmaz krom rock demiri takılmıştır. Ön far ampülü led yapılmıştır. Başka ilanlarla kıyaslama yaparken lütfen lastikleri, bakımları ve egzoz başta olmak üzere bütün aksesuarları da dikkate alınız. Resimlerde hepsi yok güncel resimleri gönderebilirim whatssappdan.

Düzenli olarak krom ve siyah yerleri sonax cilaları ile ayrı ayrı cilalanmaktadır. Kapalı garajda branda ile kapalıdır kullanmadığımda.

Fabrikasyon verisi olan ortalama yakıt tüketimi 5,78 lt /100 km şehir dışında 4 litrelere kadar rahatlıkla düşmektedir. Artçı ile bizzat denedim. Burdan da 14 yaşındaki motorun ne kadar iyi durumda olduğunu anlayabilirsiniz.

2020 Mayıs’a kadar vizesi vardır.

Motorumu istediğiniz yetkili yetkisiz servise gösterebilirsiniz, dediklerim dışında bir şey çıkarsa ekspertiz masrafınızı karşılarım. Satış olmadan motorumu keyfinize göre binip test etmenize müsade etmem.

Plakası 35KH5064

Sadece nakit satılıktır, takas imkanı yoktur. Telefonda pazarlık teklif etmeyiniz.

Aklıma gelen herşeyi yazdım, sormak istediğiniz bir konu olursa telefonla yada mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Motorun satışını aldıktan sonra yol masrafımı karşıladığınız takdirde istediğiniz şehire getirebilirim.